
Rob van Mierlo sluit autocrosscarrière af
Algemeen 87 keer gelezenSOMEREN-EIND - Rob van Mierlo uit Someren-Eind is zaterdag 12 september Nederlands kampioen autocross geworden in de superklasse. Hij behaalde de titel tijdens de wedstrijd in Hielsum in Friesland en zette daarmee een passend slotakkoord achter achttien jaar autocross.
Van Mierlo heeft besloten te stoppen met de sport. Jarenlang stonden veel weekenden in het teken van wedstrijden, die vaak ver van huis werden verreden. Zijn familie en vrienden reisden met caravans en campers mee naar onder meer Friesland en de Achterhoek om hem te ondersteunen. De liefde voor de autocross kreeg Van Mierlo al op jonge leeftijd mee van zijn vader Arno. Ook zijn broer Han en zus Leonie raakten vertrouwd met de sport.
In het dagelijks leven werkt Van Mierlo samen met zijn vader en moeder in het familiebedrijf in Asten, waar zijn technische ervaring goed van pas komt. Van Mierlo werd eerder al eens Nederlands kampioen. Met opnieuw een nationale titel op zak vindt hij het na achttien jaar mooi geweest.















