Rien Vriens is weer helemaal klaar voor het WK. Om de twee jaar verandert zijn tuin in een waar Oranjewalhalla. (Foto: Hein van Bakel)
Rien Vriens is weer helemaal klaar voor het WK. Om de twee jaar verandert zijn tuin in een waar Oranjewalhalla. (Foto: Hein van Bakel)

WK-poule start vanavond: wie wordt de WK-kenner van Someren en omstreken?

Algemeen 165 keer gelezen

SOMEREN - Het WK voetbal gaat vanavond van start met de wedstrijd Mexico – Zuid-Afrika. Het Nederlands elftal kende een matige generale repetitie tegen Oezbekistan en begint zondag aan het toernooi tegen Japan. Lezers van ‘t Contact kunnen zich nog inschrijven voor de WK-poule en maken kans op mooie prijzen.

Gaat het Nederlands elftal dit jaar dan eindelijk voetbalgeschiedenis schrijven? Of gaat de wereldbeker voor de zoveelste keer naar een andere voetbalgrootmacht? In de gratis DAS Mediacentrum WK-poule van ‘t Contact kun jij voorspellingen doen voor het aanstaande voetbalfeest. Voorspel jij het beste? Dan maak je kans op fantastische prijzen. 

De prijzen worden beschikbaar gesteld door diverse ondernemers en instellingen uit de regio. Zo stelt Theater De Ruchte in Someren vier kaarten beschikbaar voor de show van Cesar Zuiderwijk op 11 september 2026 en nog eens vier kaarten voor Hollands Glorie op 28 november 2026. Verdonschot Mode in Asten draagt bij met twee pakketten bestaande uit een sjaal, tas en riem. 

Bij Plus in Someren en Deurne ligt een boodschappenpakket ter waarde van 75 euro klaar, terwijl Dreamwoods in Deurne een Boeddhabeeld (circa 45 centimeter) beschikbaar stelt met een waarde van 70 euro. Daarnaast kunnen deelnemers bij De Morgenstond in Griendtsveen twee dinerbonnen ter waarde van 50 euro winnen. Het Cultuurcentrum in Deurne stelt twee vrijkaarten beschikbaar voor een sta-concert naar keuze. 

Keurslagerij Van Tongerloo zorgt voor twee BBQ-pakketten ter waarde van 25 euro. Tot slot zijn er bij Mr. Pasta in Deurne nog twee dinerbonnen van 20 euro en één dinerbon van 10 euro te winnen. Deze WK-poule is een gezamenlijk spel van het Weekblad voor Deurne, ‘t Contact, Peelbelang, Middenstandsbelangen, De Mierlose Krant, Valkenswaards Weekblad en De Schakel. 

Doe mee!

Deelname is eenvoudig. Vul voor de start van het WK jouw voorspellingen in via deze link. Lees van tevoren even goed de spelregels door. Daar wordt onder andere de puntentelling uitgelegd. 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Rien Vriens is weer helemaal klaar voor het WK. Om de twee jaar verandert zijn tuin in een waar Oranjewalhalla. (Foto: Hein van Bakel)
WK-poule start vanavond: wie wordt de WK-kenner van Someren en omstreken? Algemeen 2 uur geleden
Trainer Tim van Seggelen (m) mag zich samen met zijn ploeg opmaken voor de KNVB Beker. (Foto: Patrick Janssen)
SV Lierop schrijft geschiedenis: rood-witten voor het eerst in KNVB Beker Sport 7 jun, 13:05
Afbeelding
Jubilarissen centraal tijdens Sint Jorisdag Algemeen 5 jun, 13:00
Stichting Triathlon Someren organiseert op zondag 7 juni voor de vijftiende keer de jeugdtriathlon in Someren. (Foto: Patrick Janssen)
Jeugdtriathlon Someren viert 15e editie Algemeen 5 jun, 12:00
Afbeelding
Doe mee met de gratis WK-poule en maak kans op mooie prijzen Algemeen 5 jun, 11:44
Combo Cantorij uit Someren neemt op zaterdag 6 juni deel aan het Middelburg VÓLkorenfestival, (Foto: Luca Engelbracht)
Combo Cantorij treedt op tijdens nationaal korenfestival Algemeen 4 jun, 20:00

Uit de krant