Afbeelding

Franse film L’attachement in De Ruchte

Algemeen 218 keer gelezen

SOMEREN - De Ruchte vertoont op dinsdag 24 februari de Franse film L’attachement. De film maakt deel uit van het filmhuisprogramma en begint om 20.00 uur.

L’attachement is een hartverwarmend drama over verlies, verbondenheid en de betekenis van zelfgekozen familie. In de film staat Alex centraal, een jonge alleenstaande vader die worstelt met het overlijden van zijn vrouw. Samen met zijn zesjarige zoontje Elliot probeert hij zijn leven opnieuw vorm te geven. Hun buurvrouw Sandra, eigenaresse van een feministische boekhandel en gesteld op haar zelfstandigheid, raakt onverwacht bij hen betrokken. Langzaam ontstaat er een bijzondere band tussen de drie. De film verkent op ingetogen wijze de vraag welke rol iemand kan innemen in het leven van een ander. De hoofdrollen worden vertolkt door Pio Marmaï en Valeria Bruni Tedeschi. Kaarten zijn verkrijgbaar via www.deruchte.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Wout Corstens grote man bij SV Someren op bezoek bij Best Vooruit Sport 9 uur geleden
Afbeelding
Somerense muziekverenigingen trekken gezamenlijk door het dorp Algemeen 14 uur geleden
Afbeelding
Inschrijven voor 15e editie Jeugdtriathlon Someren Algemeen 17 mei, 12:00
Op woensdag 20 mei staat het Wilhelminaplein in Someren opnieuw in het teken van de SOK-dag.
SOK-dag: ontmoeting en gezelligheid naar hartje Someren Algemeen 16 mei, 18:30
(Foto: Angelique van der Zanden)
De mooiste lezersfoto’s Algemeen 16 mei, 08:30
Veel boeren en tuinders worden benaderd voor stal- of schuurverhuur, waarbij het aanbod niet wordt vertrouwd. (Foto: Patrick Janssen)
Loep op veiligheid buitengebied: ‘Voorkomen beter dan genezen’ Algemeen 15 mei, 14:06

Uit de krant