Archieffoto van Renée Slegers.
Archieffoto van Renée Slegers.

Renée Slegers drie jaar langer aan het roer bij Arsenal-vrouwen: ‘Bewezen topcoach’

Algemeen 1.380 keer gelezen

LONDEN - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal met drie jaar verlengd. De succescoach uit Someren-Eind blijft zo tot 2029 als hoofdtrainer van de dames verbonden aan de Londense club.

door Maarten Driessen

De 36-jarige Slegers werd in januari vorig jaar aangesteld als hoofdcoach van het vrouwenteam van Arsenal. Een paar maanden later al bemachtigde ze met haar team de UEFA Women’s Champions League. Voor het oog van 5.000 Arsenal-supporters werd in Lissabon FC Barcelona in de finale met 1-0 verslagen.

Kortom een goed huwelijk tussen club en coach. Slegers is dan ook verheugd met haar contractverlenging, zo laat ze op de website van Arsenal weten. “Ik ben ontzettend blij dat ik hier een nieuw contract heb getekend, want ik geloof dat we samen nog zoveel kunnen bereiken - dit seizoen en in de komende jaren”, aldus Slegers.

Tevens heeft ze mooie woorden over voor de trouwe aanhang van het vrouwenteam van Arsenal. “Ik wil de supporters bedanken voor de ongelofelijke steun die jullie ons geven, of het nu in het Emirates Stadium, Meadow Park of onderweg is. We horen, zien en voelen het elke dag.”

Nog veel in het vat

Anderzijds is de club zelf minstens zo blij met het langer verblijf van de Eindse. “Renée heeft bewezen een topcoach te zijn. Ze heeft de kwaliteiten om ons te leiden bij ons doel grote prijzen te winnen”, reageert Clare Wheatley, directeur vrouwenvoetbal bij Arsenal. 

Ook dit seizoen zit er namelijk nog genoeg in het vat voor de ploeg. Slegers en haar team maken zelfs nog kans op maar liefst vijf prijzen.


Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant