Carnavalsvereniging De Plattevonder uit Someren-Eind kijkt terug op een zeer geslaagde 55+ middag. (Foto: Nannie van Hoof)
Carnavalsvereniging De Plattevonder uit Someren-Eind kijkt terug op een zeer geslaagde 55+ middag. (Foto: Nannie van Hoof)

55+ middag CV Plattevonder groot succes

Algemeen 740 keer gelezen

SOMEREN-EIND - Carnavalsvereniging De Plattevonder uit Someren-Eind kijkt terug op een zeer geslaagde 55+ middag. Maar liefst 180 aanwezigen genoten zaterdag van een mooie carnavalsmiddag. Daarmee was de middag volledig uitverkocht.

De middag was enkele jaren van het programma, maar drie fanatieke carnavalsliefhebbers uit het dorp besloten de activiteit nieuw leven in te blazen. In samenwerking met KBO Someren-Eind en carnavalsvereniging De Plattevonder zijn ze daar met verve in geslaagd, getuige ook de reacties van veel aanwezigen. Ex-prins en ex-voorzitter van De Plattevonder Riny Middendorp presenteerde de middag en d’Einder Muzikanten verzorgden de muziek. De buuts van tonpraters Freddy van den Elzen en Berry Knapen sloegen erg goed aan in de zaal. Van eigen bodem waren er optredens van twee dansgroepen van de D’ends Marietjes en werd er een kleine ode gebracht aan ‘Plattevondercoryfee’ Wim Bernards die onder andere 38 jaar de nieuwe prins ontving voorafgaand aan het prinsenbal. Vriendengroep Niks Gewoon trad ook op en had daarmee een mooie try out voor de zanikavond en zanikmiddag die komend weekend op het programma staan. Beide zittingen in De Einder zijn al enige tijd uitverkocht.

De 55+-middag staat ook volgend jaar weer op het programma van De Plattevonder.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Veel boeren en tuinders worden benaderd voor stal- of schuurverhuur, waarbij het aanbod niet wordt vertrouwd. (Foto: Patrick Janssen)
Loep op veiligheid buitengebied: ‘Voorkomen beter dan genezen’ Algemeen 2 uur geleden
Afbeelding
Bijna 200 kramen en volop entertainment tijdens Jaarmarkt in Lierop Algemeen 4 uur geleden
Afbeelding
SV Someren wacht belangrijke uitwedstrijd tegen Best Vooruit Sport 7 uur geleden
Ger Franken in actie.
Mannenkoor eert jubilerend dirigent Ger Franken Algemeen 21 uur geleden
Dakos.
Dakos pakt belangrijke overwinning in Erp Sport 23 uur geleden
De Vrijwilligerscentrale van Onis Welzijn organiseert op dinsdag 2 juni een informatieavond in De Ruchte. (Foto: Patrick Janssen)
Infoavond over WBTR en vrijwilligersverzekering Algemeen 23 uur geleden

Uit de krant