Afbeelding

Zaalvoetbaluitslagen

Sport

Afgelopen vrijdag werden in Someren de wedstrijden van de zaalvoetbalcompetitie gespeeld. In de 1e klasse behaalde FC Inde Hiep een overtuigende 5-2 overwinning op Topparty, terwijl Duisenburgh met 7-0 te sterk was voor Beken/Mister Disco. Houtmaat wist nipt te winnen van Hurkmans (3-2), en Snackpoint Postel Toon en Het Verbeterpunt deelden de punten na een gelijkspel (3-3).

In de 2e klasse trok Café Zaal Heijligers aan het langste eind tegen Koffiezone (4-5). Slagerij Tomassen boekte een solide 3-6 overwinning op Egelantier, terwijl Kosman en Wijnbar Gijs/Ons Café elkaar in evenwicht hielden (3-3). Hotel Centraal sloot de avond af met een 2-6 zege op Jeuken.

Meer informatie over de competitie en aankomende wedstrijden is te vinden op de website van Stichting Zaalvoetbal Someren.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant