De initiatiefnemers vlnr: Sanne Verstappen (Varendonck College), Sandra Kusters (Sonnehove) en Marja Berkers (Project Anna).
De initiatiefnemers vlnr: Sanne Verstappen (Varendonck College), Sandra Kusters (Sonnehove) en Marja Berkers (Project Anna).

Leerlingen Varendonck exposeren met ‘heksenkunst’

Algemeen 245 keer gelezen

SOMEREN - Bij woonzorgcentrum Sonnehove in Someren is momenteel een expositie te bezichtigen gemaakt door leerlingen van het Varendonck College. Daarin verbeelden zij ieder op hun eigen manier de heksenvervolging in Peelland.

De rondreizende expositie maakt onderdeel van het Project Anna. Het initiatief van Sanne Verstappen (Varendonck College), Sandra Kusters (Sonnehove) en Marja Berkers (Project Anna) heeft veel bijzondere creaties voortgebracht. Zo leggen diverse leerlingen een link met de dilemma’s van deze tijd, zoals online haat via bijvoorbeeld social media.

De expositie is vanaf nu tot en met zondag 23 augustus te bezichtigen gedurende de reguliere openingstijden van Sonnehove. Vervolgens is de tentoonstelling van 11 tot en met 13 september - de Nationale Monumentendagen - ook te zien in het kasteel in Helmond. Tot slot is de tentoonstelling nog op een derde, nog nader te bepalen locatie te bezichtigen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant