Publiek geniet van de 55plus-middag. (Foto: Hein van Bakel)
Publiek geniet van de 55plus-middag. (Foto: Hein van Bakel)

In beeld: D’end geniet van 55plus-middag

Algemeen

SOMEREN-EIND - Een volle zaal in De Einder in Someren-Eind genoot zaterdag van de jaarlijkse 55plus-middag.

Om kwart voor één waren de eerste mensen al binnen, de Einder Muzikanten warmde de zaal op met hun muzikale klanken. Om half twee opende voorzitter Bas van Velthoven de middag en heette iedereen van harte welkom in een volle Einder. 

Als eerste traden op de D’ends marietjes, die met een mooie dans de middag opende. Daarna was het de beurt aan de eerste zaniker Peter van de Manakker, met als creatie ‘unne simple zoon’. Het publiek genoot met volle teugen en er werd volop gelachen. 

Club van 50

Hierna kwam de Club van 50, die zoals ieder jaar een gratis loterij aan deze middag schonken voor mensen die een kaartje hadden gekocht. De lotjes werden uit de emmer genomen door jeugdprinses Floor, er waren tien goed gevulde boodschappentassen beschikbaar gesteld.

Na de pauze was het de beurt aan de iets oudere D’ends marietjes, die een mooie dans uitvoerden op muziek van Abba. De tweede zaniker van deze middag was Erik Mulder als Karel de Kiloknaller. Tijdens zijn buut kreeg hij verschillende keren de lachers op z’n hand en het was een genot om ernaar te luisteren. 

De Dikke Moaten

Als laatste traden De Dikke Moaten op die de zaal met een geweldig stuk muziek en cabaret vermaakten. Eerst werden de Dikke Moaten opnieuw voorgesteld omdat erbij waren die vele kilo’s waren afgevallen. Daarna werd de zaal enorm verwend met verhalen en muziek.

Zo werd er verteld hoe D’end vroeger was en hoe het is veranderd. Tussen de liederen door brachten ze steeds enkele leuke anekdotes die het publiek zeer waardeerde. En bij elk lied kon de zaal meezingen met de geprojecteerde teksten, wat ook massaal werd gedaan. 

Om vijf uur bedankte voorzitter Van Velthoven alle medewerkers met in het bijzonder het comité dat deze middag organiseerde in samenwerking met Seniorenvereniging Someren-Eind en De Plattevonder. 

Hierna speelde de Einder Muzikanten nog enkele nummers en werd er een polonaise ingezet, waarna iedereen weer tevreden naar huis ging. 

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant