
Disco-avond met het thema ‘Ut Zottengenot’
Algemeen 381 keer gelezenSOMEREN - Vrijdag 10 januari is het tijd voor een feestelijke editie van Funtime bij OJC Comeet in Someren. Met het thema ‘Ut Zottengenot’ belooft de avond een spectaculaire opwarmer te worden voor carnaval.
Alle carnavalsverenigingen uit de gemeente Someren zijn aanwezig en doen mee aan een vriendschappelijke wedstrijd vol grappige en spannende spelletjes op het podium. Maar het draait natuurlijk vooral om samen hossen, springen en plezier maken.
Ben je een leerling uit groep 6, 7 of 8? Dan kun je team Funtime komen versterken en alvast in de carnavalsstemming komen. Neem je vrienden mee en trek je leukste carnavalsoutfit aan, want het belooft een avond vol dansen, zingen en lachen te worden. Naast de vrolijke sfeer en muziek zijn er diverse snoepjes te koop. De avond duurt van 19.30 uur tot 22.00 uur. De entree is gratis.
















