Sportuitslagen

Zaalvoetbal

Stichting Zaalvoetbal Someren

Uitslagen 16 februari
Roman Techno Cup
Topparty - Boetselaers 6 - 1
Berkvens - Daan's 2 - 2
vZoggel 1 - vGennip 0 - 0
Bij Willem - Steenstra 6 - 2
Loting halve finales 6 april:
20.05: Bij Willem – vZoggel 1
20.36: Topparty – Daan’s
1e klasse:
Centersnacks - Breukers 2 - 6
Postel 1 - Hurkmans 4 - 0
Toff - Loomans (Regl.) 0 - 3
Kanters - vOtterdijk 2 - 1
2e klasse:
vZoggel 2 - Egelantier 3 - 5
Ons Café - Bankers 4 -10
Random United - LeenenRegiobank 5 - 3
Zunneke - Bleekerven 2 - 7

Stand hoofdklasse:
1 Berkvens 13 10 0 3 30 59 - 22
2 Daan's 10 8 0 2 24 43 - 23
3 vZoggel 1 14 7 1 6 22 52 - 48
4 vGennip 15 5 5 5 20 30 - 45
5 Canadees 14 5 4 5 19 28 - 37
6 Steenstra 11 6 3 2 18 32 - 21
7 Bij Willem 13 5 3 5 18 48 - 44
8 Postel 2 12 4 3 5 15 32 - 29
9 Acfis 13 3 4 6 13 30 - 38
10 Wapen 14 3 2 9 11 35 - 44
11 Jagershuis 11 3 2 6 11 18 - 33
12 Topparty 12 2 3 7 9 26 - 49

Stand 1e klasse:
1 Rehband 15 10 1 4 31 66 - 44
2 Postel 1 15 8 3 4 27 61 - 39
3 Toff 14 9 3 2 27 42 - 32
4 Loomans 14 7 4 3 25 47 - 33
5 Boetselaers 13 6 5 2 23 44 - 34
6 Breukers 14 6 2 6 20 35 - 38
7 Centersnacks 14 5 3 6 18 31 - 41
8 Beken/HDSolar 14 5 2 7 17 52 - 47
9 Kanters 15 5 1 9 16 32 - 58
10 DeskaMarkt8 12 3 2 7 11 29 - 35
11 Hurkmans 14 2 3 9 9 17 - 37
12 vOtterdijk 12 2 1 9 7 25 - 43

Stand 2e klasse:
1 Random United 16 12 0 4 36 58 - 36
2 vZoggel 2 14 11 1 2 34 70 - 24
3 Bankers 14 10 1 3 28 90 - 39
4 Ons Café 13 8 1 4 25 42 - 29
5 Egelantier 13 8 0 5 24 42 - 24
6 Bleekerven 14 6 1 7 19 56 - 63
7 Centraal 14 5 3 6 18 37 - 36
8 LeenenRegiobank 14 6 0 8 18 37 - 46
9 CuundersGlashelder 12 5 2 5 17 35 - 33
10 Zunneke 12 3 1 8 10 28 - 53
11 Sphinx 14 1 2 11 5 18 - 74
12 Educontract 14 1 0 13 3 18 - 74

Programma 23 februari:
De Postel
18:30 Beken/HDSolar - DeskaMarkt8
19:03 Centraal - LeenenRegiobank
19:34 vZoggel 2 - Bankers
20:05 Wapen - Canadees
20:36 vGennip - Postel 2
21:07 Educontract - Sphinx
21:38 Jagershuis - Acfis
22:09 vZoggel 1 - Steenstra
22:40 Zunneke - Egelantier

Varendonck:
20:30 Topparty - Daan's
21:02 CuundersGlashelder - Ons Café
21:33 Loomans - vOtterdijk
22:04 Toff - Hurkmans